Happy World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

+2
XxBloomxX
iathen
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από iathen Σαβ 17 Νοε 2007, 01:53

Mάνα και πατέρα,


Είναι τώρα ένα εξάμηνο που έφυγα στη Σάμο για να σπουδάσω και σας ζητώ συγγνώμη που καθυστέρησα τόσο να επικοινωνήσω μαζί σας. Θα σας ενημερώσω τώρα, μόνο που πριν σας παρακαλώ καθίστε κάπου.

Λοιπόν, είμαι αρκετά καλύτερα τώρα. Το βαρύ κρανιακό κάταγμα και η αμνησία που έπαθα όταν έπεσα από την ταράτσα του σπιτιού μου όταν έπιασε φωτιά το κτίριο, αμέσως με το που έφτασα, έχουν σχεδόν περάσει. Πέρασα ένα μήνα στο νοσοκομείο, μπορώ να δω σχεδόν καλά και κάνω μόλις δύο μικροεπεμβάσεις την ημέρα.

Ευτυχώς, την ώρα του ατυχήματος με είδε ένας από το γειτονικό κτίριο που ειδοποίησε την πυροσβεστική και το νοσοκομείο. Με επισκέφτηκε και στο νοσοκομείο και εφόσον δεν είχα που να μείνω μετά τη φωτιά, προσφέρθηκε να με φιλοξενήσει σπίτι του. Είναι ένα ισόγειο μικρό αλλά χαριτωμένο μέρος. Είναι πολύ καλό αγόρι και ερωτευτήκαμε αμέσως κεραυνοβόλα. Έκανα αλλαγή γεννητικών οργάνων και σχεδιάζουμε να παντρευτούμε πριν αρχίσει να φαίνεται η εγκυμοσύνη μου.

Ναι, αγαπητοί μου γονείς, είμαι έγκυος. Ξέρω πόσο ανυπομονείτε να αποκτήσετε ένα εγγονάκι και ξέρω πως θα καλοδεχτείτε το παιδί και θα του δώσετε την ίδια αγάπη όπως με μένα όταν ήμουν παιδί. Ο λόγος που καθυστερούμε το γάμο είναι που το αγόρι μου έχει μια μικρή μόλυνση στο αίμα και καθυστερούν τα αποτελέσματα από το τεστ για AIDS που έχει κάνει. Προσπαθώ κι εγώ να καταπολεμήσω τη σύφιλη που έχω με καθημερινές ενέσεις.

Ξέρω ότι θα τον καλοδεχτείτε στην οικογένεια μας με ανοιχτές αγκάλες. Είναι ευγενικός αν και δεν είναι πολύ μορφωμένος και φιλόδοξος. Παρόλο που δεν έχει το ίδιο χρώμα με μας, ούτε την ίδια θρησκεία, είμαι σίγουρος ότι η ανωτερότητά σας και η ηθική σας καλλιέργεια δε θα σας κάνει να μη δεχτείτε που το χρώμα του δέρματός του είναι λιγάκι πιο σκούρο. Είμαι σίγουρος ότι θα τον αγαπήσετε όσο εγώ. Η οικογένεια του είναι πολύ πλούσια. 'Όπως έμαθα ο πατέρας του είναι ένας πολύ σημαντικός λαθρέμπορος όπλων στο χωριό της Αφρικής απ' όπου προέρχεται.
Τώρα που σας είπα τα νέα, πρέπει να σας ομολογήσω ότι δεν έπιασε ποτέ φωτιά το σπίτι μου, δεν έπεσα από καμία ταράτσα, δεν έπαθα ποτέ κρανιακό κάταγμα και αμνησία, δεν έκανα αλλαγή γεννητικών οργάνων, δεν είμαι τραβεστί, δεν τα έχω με κανένα μαύρο, δεν πρόκειται να παντρευτώ, δεν είμαι έγκυος και δεν έχω σύφιλη. Παρ' όλα αυτά, πέρασα μόνο ένα μάθημα στην εξεταστική και θα ήθελα να το δείτε αυτό από τη σωστή οπτική γωνία και να του δώσετε την δέουσα σημασία.

Ο γιος σας.
iathen
iathen
Πρόεδρος
Πρόεδρος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1732
Ηλικία : 30
Περιοχή : Τρίκαλα
Δουλειά/hobbies : Μαθήτρια/βιολί,pcs κλπ
Χιούμορ : +++++ :-)
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 21/10/2007

https://happyworld.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Απ: Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από XxBloomxX Σαβ 17 Νοε 2007, 20:55

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! poly kalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
XxBloomxX
XxBloomxX
Πρόεδρος
Πρόεδρος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 684
Ηλικία : 29
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 21/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Απ: Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από Macguyver Τετ 28 Νοε 2007, 21:30

Καλό!!!!!!!!

Macguyver
Δάσκαλος της Πλάκας
Δάσκαλος της Πλάκας

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 520
Ηλικία : 28
Περιοχή : Φλώρινα
Δουλειά/hobbies : Μαθητής ΣΤ' Δημοτικού
Χιούμορ : Υπολογιστής, Τηλεόραση
Βαθμοί : 317
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 21/11/2007

http://parapentoupoli.phpbbportal.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Απ: Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από NEKTARIOS_PI Παρ 14 Δεκ 2007, 00:32

polu kalo Wink

NEKTARIOS_PI
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 43
Περιοχή : katagogh pontiaki
Δουλειά/hobbies : technical areas
Χιούμορ : xixipsi.html.xml.css....
Βαθμοί : 35
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 22/11/2007

http://clubs.pathfinder.gr/pontos_thriskeia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Απ: Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από akisn Πεμ 20 Δεκ 2007, 13:32

λίγο όμως κουραστικό αλλά ωραίο kaloo
akisn
akisn
Δάσκαλος της Πλάκας
Δάσκαλος της Πλάκας

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 32
Περιοχή : Τρίκαλα
Δουλειά/hobbies : μαθητής/αθλητισμός
Χιούμορ : πολύ
Βαθμοί : 515
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 28/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Απ: Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από XxBloomxX Τετ 26 Δεκ 2007, 16:44

πραγματι...αυτο δεν παιζεται!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha hahaha
XxBloomxX
XxBloomxX
Πρόεδρος
Πρόεδρος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 684
Ηλικία : 29
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 21/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Empty Απ: Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του

Δημοσίευση από Kassy Τετ 26 Δεκ 2007, 16:59

Τελειοοοο!!! Τα σπαει!
Kassy
Kassy
Αστυνόμος
Αστυνόμος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 239
Ηλικία : 30
Περιοχή : Χωρα Του Ποτε
Δουλειά/hobbies : Μαθητρια /Παικτρια Μπασκετ
Βαθμοί : 390
Παράσημα : Δεν έχει.
Προειδοποιήσεις. :
Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Επιστολή φοιτητή προς τους γονείς του Right_bar_bleue

Registration date : 14/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης